Son Dakika

  Evde Üniversiteli Dehşeti

  26 Mart 2013
  Evde Üniversiteli Dehşeti
  Toplum
  0

  Kütahya’da üniversitelilerin evinde dehşet yaşandı. 22 yaşındaki Kamil Bulut, aynı evi paylaştığı okul arkadaşı Bedirhan Parlak‘ı  15 yerinden bıçaklayarak öldürdü. 

  Olay, akşam saat 19.30 sıralarında 100’üncü Yıl Mahallesi Mahir Ablum Caddesi’nde meydana geldi. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) öğrencisi oldukları ve aynı evde kaldıkları belirtilen Kamil Bulut (22) ile Bedirhan Parlak (22) arasında iddiaya göre alacak verecek meselesinden tartışma çıktı.

  Kamil Bulut, kavgaya dönüşen olayın ardından Bedirhan Parlak’ı 15 yerinden bıçakla yaraladı.

  Komşularının kavga ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, Bedirhan Parlak’ı evde kanlar içerisinde hareketsiz halde yatarken görünce durumu hemen 112 acil servise bildirdi.

  Evde bulunan Kamil Bulut ise gözaltına alındı. Gelen sağlık ekibinin çabalarına rağmen Bedirhan Parlak kurtarılamadı. Parlak’ın cesedi otopsi için hastane morguna kaldırıldı. 

  Polislerin sağlık raporu için DPÜ Evliya Çelebi Eğitim ve Uygulama Hastanesi’ne götürdükleri cinayet zanlısı Kamil Bulut, ‘Neden arkadaşını öldürdün?’ sorusuna “O ölmedi. Ben onu yaraladım. Ölmedi o” diye cevap verdi.

  DPÜ öğrencisi oldukları öğrenilen Bedirhan Parlak ile Kamil Dursun Bulut’un, evdeki buzdolabının satılması meselesi yüzünden kavga ettiği ileri sürüldü.