Son Dakika

Hatice Şendil’den Dizi Frikik!

12 Temmuz 2012
Hatice Şendil’den Dizi Frikik!
Magazin
0

“Sudan Bıkmış Balıklar” adlı dizinin ilk bölümünü oyuncular birlikte izlerken geceye damgasını Hatice Şendil’in frikiği vurdu.

Başrollerini Burak Sağyaşar ve Ezgi Eyüboğlu’nun oynadığı dizi ekranlarda ilk kez görücüye çıkmıştı.

Günümüzün sosyal medya promosyonu modasıyla daha ekrana gelmeden twitter’da TT yapılan dizinin oyuncuları, dizi başlamadan önce bir araya gelerek poz verdi. Hep birlikte dizi izlerken Sağyaşar sürekli ayağa kalkarak oyuncu arkadaşlarını ve set ekibini coşturmaya çalıştı. Oyuncular ve set ekibi dizi bittikten sonra birbirleriyle sarılarak başarılarını kutladı.

Oyuncular, dizi bittikten sonra bir araya gelerek ilk bölüm anısına pasta kesti. Sıradan bir tanıtım kokteyli gibi süren gecede ilgi çekici olay dizinin oyuncuları veya yönetmeninden değil başrol oyuncusunun sevgilisi kontenjanından orada olan Hatice Şendil’den geldi. Başrol Şendil, Sağyaşar ile diziyi yan yana izledi. Giydiği seksi kıyafetle de dikkat çeken Şendil, bir de frikik verdi. Bu frikik sayesinde de dizi haber oldu. Peki şu soru akla gelmiyor mu? Siyah ve oldukça kısa bir kıyafet giyildiğinde içe giyilen iç çamaşır hiç değilse dikkat çekmeyecek bir renkte seçilemez miydi? Yoksa o zaman frikik hak ettiği ilgiyi çekmez miydi? Şeytan bu yana insanın aklına böyle sorular getiriyor işte!